Medewerkers

Sabanoord is trots op haar medewerkers. Onze fiscale en financiële adviseurs hebben kwaliteit hoog in het vaandel staan.

Sterker nog: wij willen de verwachtingen van onze cliënten overtreffen. Wie zijn wij? Kijk verder hieronder.

Onze adviseurs

Gerrit MeppelinkVennoot en oprichter
g.j.meppelink@sabanoord.nl
Robert van StratenVennoot en oprichter
r.van.straten@sabanoord.nl

Accountancy

Hilbrant Venekamp
h.venekamp@sabanoord.nl
Willem Beuker
w.beuker@sabanoord.nl
Albert Lammers
a.lammers@sabanoord.nl
Carolien Bos
c.bos@sabanoord.nl

Fiscaal

Marianne Bekkering
info@sabanoord.nl

Secretariaat

Sanne van Straten
s.van.straten@sabanoord.nl
Nikki de Koning-Veldwijk
n.dekoning@sabanoord.nl
Karin Lautenbach-Postma
k.lautenbach-postma@sabanoord.nl

Sabanoord

    • Zwedenlaan 3, 9403 DD Assen
    • Postbus 10050, 9400 CB Assen
    • T. 085 - 40 19 111
    • F. 085 - 40 19 110
    • M: info@sabanoord.nl
    Route →