page-foto2.jpg

Medewerkers

Sabanoord is trots op haar medewerkers. Onze fiscale en financiële adviseurs hebben kwaliteit hoog in het vaandel staan. Sterker nog: wij willen de verwachtingen van onze cliënten overtreffen. Wie zijn wij? Kijk verder hieronder.

Onze adviseurs

Gerrit Meppelink
Gerrit MeppelinkVennoot en oprichter
g.j.meppelink@sabanoord.nl
Robert van Straten
Robert van StratenVennoot en oprichter
r.van.straten@sabanoord.nl

Team Sabanoord

Accountancy

Henk ten Brink
Henk ten Brink
h.tenbrink@sabanoord.nl
Eline Wegman
Eline Wegman
e.wegman@sabanoord.nl
Albert Lammers
Albert Lammers
a.lammers@sabanoord.nl
Hilbrant Venekamp
Hilbrant Venekamp
h.venekamp@sabanoord.nl
Carla Veld
Carla Veld
c.veld@sabanoord.nl
Manfred Suelmann
Manfred Suelmann
m.suelmann@sabanoord.nl
Willem Beuker
Willem Beuker
w.beuker@sabanoord.nl

Fiscaal

Marianne Bekkering
Marianne Bekkering
info@sabanoord.nl

Salaris

Wim Huizenga
Wim Huizenga
w.huizenga@sabanoord.nl
Klaas Tielken
Klaas Tielken
k.tielken@sabanoord.nl
Jeanet van der Bij
Jeanet van der Bij
j.vanderbij@sabanoord.nl

Secretariaat

Sanne Jans-van Straten
Sanne Jans-van Straten
s.jans@sabanoord.nl
Nikki de Koning-Veldwijk
Nikki de Koning-Veldwijk
n.dekoning@sabanoord.nl
Marjan Luinenburg
Marjan Luinenburg
m.luinenburg@sabanoord.nl
  • Sabanoord

    • Zwedenlaan 3, 9403 DD Assen
    • Postbus 10050, 9400 CB Assen
    • T. 085 - 40 19 111
    • F. 085 - 40 19 110
    • M: info@sabanoord.nl
    Route →