page-foto2.jpg

Medewerkers

Sabanoord is trots op haar medewerkers. Onze accountants, belastingadviseurs, administratieve dienstverleners en personeelsadviseurs hebben kwaliteit hoog in het vaandel staan. Sterker nog: wij willen de verwachtingen van onze cliënten overtreffen. Wie zijn wij? Kijk verder hieronder.

Onze adviseurs

Gerrit Meppelink
Gerrit MeppelinkVennoot en oprichter
g.j.meppelink@sabanoord.nl
Robert van Straten
Robert van StratenVennoot en oprichter
r.van.straten@sabanoord.nl
Jan Aalders
Jan AaldersVennoot
j.aalders@sabanoord.nl
Jacob Slenema
Jacob SlenemaVennoot
jac.slenema@sabanoord.nl

Team Sabanoord

Accountancy

Henk ten Brink
Henk ten Brink
h.tenbrink@sabanoord.nl
Wichard Bouma
Wichard Bouma
w.bouma@sabanoord.nl
Albert Lammers
Albert Lammers
a.lammers@sabanoord.nl
Eline Wegman
Eline Wegman
e.wegman@sabanoord.nl
Henny van der Schans
Henny van der Schans
h.vanderschans@sabanoord.nl
Hilbrant Venekamp
Hilbrant Venekamp
h.venekamp@sabanoord.nl
Catrien van der Velde
Catrien van der Velde
c.vandervelde@sabanoord.nl
Anita Meijering
Anita Meijering
a.meijering@sabanoord.nl
Maria
Maria
info@sabanoord.nl
Jansje Lunshof
Jansje Lunshof
j.lunshof@sabanoord.nl
Willem Beuker
Willem Beuker
w.beuker@sabanoord.nl
Carla Veld
Carla Veld
c.veld@sabanoord.nl
Manfred Suelmann
Manfred Suelmann
m.suelmann@sabanoord.nl

Administratie

Regina de Jager
Regina de Jager
b.j.dejager@sabanoord.nl
Esther Dorenbos
Esther Dorenbos
e.dorenbos@sabanoord.nl
Grietje van Wijk
Grietje van Wijk
g.vanwijk@sabanoord.nl
Femke de Vries
Femke de Vries
f.devries@sabanoord.nl

Agrarisch

Geert Warringa
Geert WarringaAdviseur agro
g.warringa@sabanoord.nl
Sikko Schierbeek
Sikko Schierbeek
s.schierbeek@sabanoord.nl
Diana Bennema
Diana Bennema
d.bennema@sabanoord.nl
Geert Rutgers
Geert Rutgers
g.rutgers@sabanoord.nl

Bedrijfsadviseurs

Hilbrant Hartlief
Hilbrant HartliefVoormalig vennoot en oprichter
h.w.hartlief@sabanoord.nl
Jan Slenema
Jan SlenemaVoormalig vennoot en oprichter
j.slenema@sabanoord.nl

Fiscaal

Marianne Bekkering
Marianne Bekkering
info@sabanoord.nl

Salaris

Wim Huizenga
Wim Huizenga
w.huizenga@sabanoord.nl
Klaas Tielken
Klaas Tielken
k.tielken@sabanoord.nl
Jeanet van der Bij
Jeanet van der Bij
j.vanderbij@sabanoord.nl

Secretariaat

Herma Wilkens
Herma Wilkens
h.wilkens@sabanoord.nl
Sanne Jans-van Straten
Sanne Jans-van Straten
s.jans@sabanoord.nl
Nikki de Koning-Veldwijk
Nikki de Koning-Veldwijk
n.dekoning@sabanoord.nl
Marjan Luinenburg
Marjan Luinenburg
m.luinenburg@sabanoord.nl
  • Hoofdkantoor Assen

    • Zwedenlaan 3, 9403 DD Assen
    • Postbus 10050, 9400 CB Assen
    • T. 085 - 40 19 111
    • F. 085 - 40 19 110
    • M: info@sabanoord.nl
    Route →
  • Locatie Paterswolde

    • Hoofdweg 231, 9765 CG Paterswolde
    • Postbus 74, 9765 ZH Paterswolde
    • T. 085- 40 19 111
    • F. 085- 40 19 110
    • M: info@sabanoord.nl
    Route →
  • Locatie Roden

    • Kanaalstraat 60, 9301 LT Roden
    • Postbus 222, 9300 AE Roden
    • T. 085- 40 19 111
    • F. 085- 40 19 110
    • M: info@sabanoord.nl
    Route →